صبر کنید

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پارک (شهید نورانی)، پلاک 26 طبقه دوم

جهان گستر اکسیر سعادت

 شرکت جهان گستر اکسیر سعادت با مسئولیت محدود به شماره ثبت 566267 و به مدیریت سرکار خانم پریسا اویسی،  به عنوان یکی از پیشتازان در عرصه خدمات، آموزش و توزیع تجهیزات پزشکی در ایران فعالیت می کند.

از همکاری با پزشکان و بیمارستان ها تا حضور مؤثر در خدمات و آموزش حوزه زیبایی و لاغری، جهان گستر اکسیر سعادت برای ارتقاء سطح خدمات پزشکی و بهبود کیفیت زندگی افراد تلاش می کند.

فعالیت ها و زیرمجموعه های شرکت جهان گستر اکسیر سعادت:


1-  خدمات لاغری، زیبایی و پزشکی: گروه پزشکان اکسیر شهرک غرب با حضور پزشکان متخصص و مجرب و دارای پروانه طبابت، در زمینه لاغری موضعی، رژیم لاغری، خدمات زیبایی، خدمات مدیکال اسپا و .... فعالیتی دیرینه و موفق دارد. همکاری در کلینیک پوست، کاشت مو، لیزر و زیبایی بیمارستان پیامبران نیز از دیگر خدمات جهان گستر اکسیر سعادت است. 
جهان گستر اکسیر سعادت در حوزه زیبایی و لاغری فعالیت دارد و خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد. ما به افراد کمک می‌کنیم تا به وزن، اندام و چهره دلخواه خود و سلامتی برسند و زندگی سالم و باکیفیت داشته باشند. استفاده از به روز ترین تجهیزات و حضور پزشکان متخصص برای ارائه خدمات از افتخارات ما است.

2-  آموزش: آموزشگاه فنی و حرفه ای اکسیر سلامت در سه حوزه مراقبت و زیبایی، بهداشت و ایمنی و خدمات آموزشی فعالیت دارد.
شرکت ما به طور فعال در زمینه آموزش و مشاوره مشغول به کار است. دوره‌های تخصصی و آموزشی توسط اساتید مجرب و با تجربه برگزار می‌شود تا متقاضیان اطلاعات به روز در حوزه زیبایی و بهداشت داشته باشند. تمامی دوره ها زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای برگزار و مدرک معتبر ارائه می شود. اکسیر سلامت در این مسیر همراه شما است.

3-  توزیع و پخش تجهیزات پزشکی: جهان گستر اکسیر سعادت در حال اخذ مجوزهای لازم و قانونی است تا حضور فعال و جدی خود در زمینه توزیع و پخش تجهیزات پزشکی را آغاز کند.
یکی از فعالیت‌های مهم ما، توزیع تجهیزات پزشکی با کیفیت بالا به کلینیک‌ها و مراکز درمانی است. ما از تجهیزات پیشرفته و استاندارد برای تأمین نیازهای پزشکی استفاده می‌کنیم. ( کسب مجوز آیمد در دست انجام است.)


در جهان گستر اکسیر سعادت، ما به ارائه خدمات گسترده‌ای در زمینه‌های پزشکی و زیبایی می‌پردازیم. از میان این خدمات می‌توان به مشاوره و آموزش حرفه‌ای، توزیع تجهیزات پزشکی با کیفیت بالا و ارائه خدمات زیبایی اشاره کرد. ارتقاء استانداردهای پزشکی و رضایت مراجعین همواره در اولویت ما قرار دارد.

ما با افتخار در خدمت شما هستیم و به امید همکاری موثر با شما در توسعه صنعت پزشکی و بهبود سلامتی افراد ادامه می‌دهیم. 

 
پیمایش به بالا