صبر کنید

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پارک (شهید نورانی)، پلاک 26 طبقه دوم

لیفت صورت با نخ

جراحی های زیبایی سرپایی
لیفت صورت با نخ

لیفت صورت نوعی جراحی زیبایی است که موجب بهبود ظاهر پوست و جوانسازی نواحی صورت و گردن می‌شود. این جراحی با هدف از بین بردن چین و چروک‌های پوستی، برطرف کردن افتادگی پوست، ایجاد تناسب در صورت و... انجام می‌شود. لیفت صورت می‌تواند شما را تا چندین سال جوان‌تر نشان دهد.

 

لیفت صورت چیست؟

با بالا رفتن سن و کاهش تولید کلاژن در بدن، پوست صورت به‌ویژه پوست اطراف فک، گردن و چشم، دچار افتادگی شده و ظاهری ناپسند پیدا می‌کند. بسیاری از افراد دنبال روش‌هایی برای برطرف کردن این نقایص می‌گردند. لیفت صورت از مفیدترین روش‌ها برای جوانسازی و سفت کردن پوست است.

در فرآیند لیفت صورت، جراحان بافت‌‍‌های عضلانی و پوستی را تغییر داده و کلیت چهره را بهبود می‌بخشند. البته روش‌های غیرجراحی نیز برای لیفت وجود دارد که ماندگاری کمتری دارند و هر چند وقت یک بار باید تمدید شوند. لیفت صورت با نخ از این دسته روش‌های غیرجراحی است.

 

لیفت با نخ چیست؟

لیفت با نخ نوعی روش غیرجراحی برای لیفت صورت است. در این روش از نخ‌های خاصی به نام نخ PDO استفاده می‌شود. نخ‌ها به وسیله سوزن یا کنیول به بافت‌های زیرپوستی در نقاط استراتژیک تزریق می‌شوند. این نخ‌ها می‌توانند تولید کلاژن را تحریک کنند و موجب جوانی و تناسب پوست شوند.

 

مزایا لیفت صورت:

لیفت صورت از محبوب‌ترین روش‌ها برای جوانسازی پوست است. از جمله مزایای این روش عبارتند از:

1-کاهش چین و چروک‌های پوستی

2-تحریک تولید کلاژن

3-ایجاد تناسب در چهره

4-افزایش اعتماد به نفس

5-نتایج دائمی (درصورت انجام روش جراحی)

 

لیفت صورت برای چه افرادی مناسب نیست؟

لیفت صورت مانند هر جراحی دیگری، ممکن است برای همه مناسب نباشد. افرادی که انجام لیفت صورت به آن‌ها توصیه نمی‌شود عبارتند از:

1- افرادی که بیماری‌هایی مانند مشکلات قلبی-عروقی و... دارند از انجام لیفت صورت منع می‌شوند. جراحی لیفت صورت ممکن است سلامت عمومی افراد را به خطر بیاندازد.

2- افرادی که به مواد مصرفی در فرآیند لیفت صورت مانند نخ و... حساسیت دارند نمی‌توانند این روش جوانسازی را انجام دهند.

3- زنان باردار یا شیرده به سبب عوارض احتمالی از انجام لیفت صورت منع می‌شوند.

4- افرادی که دچار مشکلات روحی و روانی مانند افسردگی و یا اضطراب هستند، قبل از انجام هر عمل زیبایی باید با روانپزشک مشورت کنند.

5- افرادی که از لیفت صورت انتظار ایجاد تغییرات بسیار بزرگ و ناگهانی را دارند باید قبل از اقدام به لیفت با پزشک صحبت کنند زیرا ممکن است انتظارات آن‌ها برآورده نشود.

به‌طور کلی اگر تمایل دارید که چهره شما چندین سال جوان‌تر به‌نظر برسد، لیفت صورت گزینه مناسبی است. البته تصمیم نهایی برای انجام لیفت باید با مشورت و هدایت پزشک متخصص گرفته شود. پزشک با ارزیابی وضعیت دقیق هر متقاضی، بهترین روش را برای لیفت صورت به او پیشنهاد می‌کند.      

 

 
پیمایش به بالا