صبر کنید

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پارک (شهید نورانی)، پلاک 26 طبقه دوم

میکروپیگمنتیشن

پوست، مو و زیبایی
میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن یکی از روش‌های آرایش دائمی است که از طریق آن خطوط ظریف و نازک در نواحی مانند ابرو، خط رویش مو، لب، چشم و... ایجاد می‌شود.

انواع خدمات میکرو در کلینیک زیبایی بیمارستان پیامبران انجام می شود.

 

میکروپیگمنتیشن چیست؟

بسیاری از خانم‌ها تمایل دارند ابروهای پرپشت‌تری داشته باشند، خط لب و خط چشم دائم بکشند و صورت خود را از بی‌روحی و سادگی دربیاورند.

میکروپیگمنتیشن از تکنیک تاتو استفاده می‌کند اما کاملا از تاتو متفاوت است؛ در تاتو جوهر وارد لایه عمیقی از پوست می‌شود اما در میکروپیگمنتیشن خطوط مویی و نازک با استفاده از دستگاهی به‌نام میکرودرم در لایه بیرونی اپیدرم پوست ایجاد می‌شود.

در این روش از رنگ‌های معدنی و ضد حساسیت استفاده می‌شود، روند انجام کار بسیار حساس بوده و نیاز به دقت بالایی دارد؛ همچنین رعایت بهداشت نیز حائز اهمیت است.

 

مراحل میکروپیگمنتیشن:

1- مشاوره: در آغاز، باید از فردی متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید. در این مرحله، شکل و طرح مورد نظر برای ابرو و رنگ مناسب بر اساس رنگ پوست شما، مشخص می‌شود.

2- آماده سازی پوست: در مرحله دوم پوست با استفاده از مواد ضدعفونی کننده و ضددرد برای انجام میکروپیگمنتیشن آماده می‌شود.

3- استفاده از میکروبلیدر: برای انجام میکروپیگمنتیشن، از دستگاه میکروبلیدر استفاده می‌شود. این دستگاه دارای تیغه‌ای به نام میکروسکوپیک بوده که می‌تواند خطوطی نازک شبیه به موی طبیعی ایجاد کند.

4- رعایت نکات مخصوص: پس از اجرای میکروپیگمنتیشن، رعایت نکاتی مانند تماس نداشتن با آب برای چندین ساعت و.. مهم است. هرچه این نکات بهتر رعایت شوند، ماندگاری میکروپیگمنتیشن بالاتر می‌رود.

 

مزایای میکروپیگمنتیشن:

میکروپیگمنتیشن مزایای زیادی دارد؛ برخی از آن‌ها عبارتند از:

1- ایجاد ظاهری زیبا و طبیعی: میکروپیگمنتیشن دقیقا خطوطی شبیه موهای ابرو بوجود می‌آورد، این امر سبب می‌شود تا خطوط ایجاد شده بسیار طبیعی به‌نظر برسند.

2- کوتاه بودن مدت زمان اجرا: مدت زمان انجام میکروپیگمنتیشن نسبتا کوتاه بوده و افراد  را خسته نمی‌کند.

3- امکان تغییر دادن فرم ابرو: از آنجایی که میکروپیگمنتیشن در لایه‌های سطحی پوست اجرا می‌شود، طول عمر زیادی ندارد و با گذشت زمان به‌راحتی می‌توانید فرم ابروی خود را تغییر دهید.

 

 

پیمایش به بالا