صبر کنید

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پارک (شهید نورانی)، پلاک 26 طبقه دوم

الکترولیز

لیزر موهای زائد
الکترولیز

الکترولیزر، تنها راه از بین بردن موهای سفید است که در کلینیک زیبایی بیمارستان پیامبران توسط پزشک انجام می شود. الکترولیز یکی از روش‌های رفع موهای زائد است که با استفاده از سوزن‌های الکتریکی انجام می‌شود.

 در این روش، سوزن های نازکی یک به یک وارد فولیکول‌های مو می‌شود و با اعمال انرژی گرمایی، ریشه مو را سوزانده و از بین می‌برد. این عمل باعث از بین رفتن دائمی موها می‌شود، زیرا هر فولیکول مو به ترتیب با سوزن از بین می‌رود و مو نمی‌تواند مجدداً رشد کند. این روش نیاز به چندین جلسه تکرار دارد.

انتخاب بهترین روش برای رفع موهای زائد بستگی به شرایط شما دارد. رنگ پوست، ضخامت موها، رنگ مو و سایر عوامل در انتخاب نوع دستگاه لیزر مناسب شما تاثیرگذار است. الکترولیز به عنوان یکی از روش‌ها تأیید شده توسط سازمان غذا و دارو معرفی می شود. الکترولیز موها، حتی موهای سفید را به طور کامل از بین می‌برد در حالی که روش لیزر تا ۸۰ درصد از موهای زائد را کاهش می‌دهد.

 

حذف کامل موهای زائد با الکترولیز

حذف موهای زائد با الکترولیز یکی از محبوب ترین روش ها برای خلاص شدن از شر موهای زائد است. این کار با ارسال یک جریان الکتریکی کوچک از طریق فولیکول مو، آن را از بین می برد.

لیزر، امروزه به عنوان بهترین روش برای از بین بردن موها شناخته می شود. با توجه به مزایای فراوانی که این تکنولوژی ارائه می‌دهد لیزر می تواند بهترین انتخاب باشد. با این حال، این انتخاب به رنگدانه مو بستگی دارد. به عنوان مثال، لیزر بهترین نتیجه را برای موهای مشکی و قهوه‌ای به ارمغان می‌آورد.

اما برای موهای بور و موهایی که از رنگ پوست روشن‌تر هستند، ممکن است کارایی کمتری داشته باشد. در مقابل، الکترولیز به خوبی برای از بین بردن موهای روشن و بور عمل می‌کند. حتی برای موهای سفید نیز، الکترولیز می‌تواند گزینه ای باشد که نتایج موثر ایجاد می کند.

 بسیاری از مردم به دنبال راه هایی برای از بین بردن موهای زائد از بدن خود هستند. الکترولیز یک روش محبوب برای از بین بردن موهای زائد است که می تواند نتایج طولانی مدت ارائه دهد.

 

پیمایش به بالا