صبر کنید

شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پارک (شهید نورانی)، پلاک 26 طبقه دوم

پروتز زانو

دسته بندی : درمانی
پروتز زانو

در بازار پروتز زانو، برندهای متعددی وجود دارند. در ادامه، به معرفی برندهای برتر تولیدکننده پروتز زانو خواهیم پرداخت.

برند استرایکر

برند Stryker به عنوان یکی از پیشگامان تولید تجهیزات پزشکی و درمانی شناخته می‌شود. این شرکت با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته جهانی، محصولات ارتوپدی و ستون فقرات عالی را تولید می‌کند. اگر به دنبال راه‌حلی با کیفیت برای مشکلات زانویی خود هستید، برند استرایکر یک انتخاب عالی خواهد بود.
 

برند دپوی

برند Depuy یکی از شرکت‌های برتر در زمینه تولید پروتز زانو است. این شرکت به عنوان یک شرکت ارتوپدی بزرگ شناخته می‌شود و تمامی محصولات ارتوپدی و ستون فقرات را تولید می‌کند. محصولات این برند به بهبود حرکت و کاهش درد زانوی شما کمک خواهند کرد.
 

برند زیمر بیومت

زیمر بیومت یکی دیگر از برندهای برتر در زمینه تولید پروتزهای مفاصل است. این برند با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی، به توانمندی افراد مبتلا به فلج نخاعی کمک می‌کند و محصولات با کیفیت و موثری در زمینه بازتوانی حرکت فراهم می‌کند.
 

برند اسمیت

شرکت اسمیت، با تخصص در تولید وسایل ارتوپدی و پروتزهای زانو، یکی از انتخاب‌های برتر در این حوزه است. محصولات این برند توسط پزشکان در سراسر جهان برای بهبود سلامت زانوهای بیماران استفاده می‌شوند.
 

برند گروپ لپین

گروپ لپین یک برند فرانسوی معتبر در زمینه تولید پروتزهای زانو و مفاصل دیگر است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی به بازتوانی افراد مبتلا به فلج نخاعی کمک کرده و محصولات با کیفیتی ارائه می‌دهد.
 

برند بایوتک

برند بایوتک یک تولید کننده معتبر پروتزهای مفاصل است که از زانو تا مفاصل لگن و دیگر مفاصل را تولید می‌کند. این برند با توجه به شخصی‌سازی محصولات برای هر فرد، از بهترین و متنوع‌ترین برندهای پروتز زانو و مفاصل به شمار می‌آید.
 

برند DJO

برند DJO یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید پروتزهای زانو و مفاصل دیگر فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از تکنولوژی های هوش مصنوعی، جلوگیری از آسیب‌ها و جراحات ستون فقرات را تسهیل می‌کند.
 

برند رایت

برند رایت یکی از برندهای برتر در زمینه پروتزهای زانو، آرنج، مچ پا و لگن است. این برند محصولات با کیفیت و گسترده‌ای در زمینه پروتزهای مفاصل ارائه می‌دهد که به شما کمک می‌کند تا سلامت زانوهای خود را بهبود ببخشید.

پیمایش به بالا